ŞİKAYET
Faruk Yuksel11 Kasım 2017
Horoz Nakliyat

Horoz Nakliyat

Merhaba,Horozlar Grup adi altindaki firma ile 27.07.2017 tarihinde esyalarimin Istanbuldan Amsterdama tasinmasi konusunda anlastik. Butun bu sureclerde Ferit Bora Ayirkan ile gorustum. Kendilerine buyuk bir hata yaparak tasima bedeli olan 1880 euro civarinda parayi odedim ve esyalarimi ilgili yerden aldilar.

Ne olduysa bundan sonra oldu.Esyalarimin nerde oldugunu hicbir sekilde soylemedikleri gibi mail ve whatsappta belirttikleri 09.09 tarihinde belirttigim adrese getirmediler.Bunlar yuzunden parami da alamadim.

Bundan sonra sureci avukata devrettim ve avukata da turlu yalan ve bahanelerle getireceklerini soylediler.Su an 2 aydan fazla zaman gecti getirecekleri tarihten fakat gorunen o ki parami ve esyalarimi gasp etmis durumdalar.Kendileri hakkinda suc duyurusunda bulunmakla beraber olayi ceza mahkemesine goturdum.

Kendileri oldukca kaba, dalga gecer gibi cevap veren, telefonu keyfi olarak acmama, acip bekletme, bankadayim birazdan sizi ariycam seklinde oyalama cevaplarina ek olarak, hic bir belge vs saglamayan, esyalarin fotosunu nerede tutuldugunu depo adresini istediginizden hep birazdan ileticem seklinde gecistirmeler yapan insanlar.

Butun bunlara ek, avukata intikal edicek surec dedigimde "avukata selam soyle" dediklerinde nasil tiplere denk geldigimi anladim.

Internette direk belirttigim sahis ismi ile sikayet aramasi yaptigimda nasil insanlara bulastigimi anladim. Herkesi farkli sekilde farkli firma isimleri ile magdur eden,kaba,profesyonellikten zerre nasiplenmemis insanlar oldugunu anladim.

Bu firmadan ve bu adi gecen sahistan sikayetciyim ve uzak durulmasi gerektigini dusunuyorum. Bunca duzgun is yapan duruken bu tiplere paranizi ve malinizi benim gibi kaptirmayin.

Umarim tez zamanda yasal olarak da hakettikleri cezayi alirlar.

Saygilarimla

Okunma : 296Horoz Nakliyat yetkilisiyseniz cevap vermek için buraya tıklayınız.

Sizler için çalıştığımız şikayet sitesi firmalar hakkında olan şikayetleri birarada bulabileceğiniz bir sitedir. Sitemizde Türkiyede olan birçok firmanın şikayetleri vardır en çok şikayet alan firmalar ise yurtiçi kargo şikayet, avea şikayet, vodafone şikayet gibi firmalar baş göstermektedir. Bir ürün veya kanpanyadan yaralanmak için sitemizdeki şikayetleri inceleyip daha sonra karar kılmanız için kurulan şikayet siteleri, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sitemiz hergün güncellenmektedir. Sitemizde otel şikayetleri de bulunmaktadır. Yaz tatili yapıcaksanız mutlaka otel şikayet merkezi olarak sitemizi incelemenizi oteller hakkında şikayetleri incelemenizi tavsiye ederiz. Kurumsal olan birçok firmaların şikayetleri sitemizde barındırılmaktadır. Şikayetler hiçbirşekilde sitemizden silinmeyecektir öyle kalacaktır. Sizinde firmalar veya oteller hakkında şikayetler varsa hemen sitemizden 2 dakikada üye olup şikayet yazabilirsiniz. Şikayet sitesinde ayrıyetten önerilerinizide yazabilirsiniz. Şikayetler yazarken yazım hatalarına dikkat etmeniz vede şahıs ismi vermemeye özen gösteriniz. Firma hakkında şikayet arıyorsanız üst arama butonuna şikayet olan firma adını yazmanız yeterlidir. şikayet merkezi sitesi bimer şikayet kutusu tarzı siteler gibi şikayet ve öneriler için kurulmuştur. online şikayet hattı arıyorsanız doğru yerdesiniz hemen şikayet yazabilirsiniz. Daha önce şikayet kutusu adında olan sitemizin ismini şikayet merkezi olarak değiştirdik. Şikayet bank gibi sitelerin benzeridir.