ŞİKAYET
cüneyt özer05 Ekim 2017
Vodafone Net
İnternet bağlantım kesildiği için,
12.09: 08505420542 nolu çağrı merkezinizi aradım. Bana “bölgede sorun olduğunu ve en yakın zamanda çalışmanın tamamlanacağı” söylendi.
13.09: tekrar aradım. Bana bölgede bir çalışmanın olmadığı sorunun benim hattımda olduğu bildirildi ve çözüleceği söylendi.
14.09:“hatta değil benim bina içi tesisatımda sorun olduğunu” ifade eden bir mesaj aldım.O gün tekrar aradım. “Hat sağlam sorun bina içinde” dediler. Bende “bina içine bulaşamam sistem telekoma ait” dedim. “Siz ekip gönderin” dedim.Tamam “ilgileneceğiz” dediler.
16.09:tekrar aradım şikayetimi tekrarladım bana “biz sadece kapıya kadar baktırıyoruz dediler. Oysa önceki aramada “ekip yönlendireceğiz” dediler.
19.09:şikayetimi tekrarladım, şikayetiniz var mı? ilgileniyoruz dediler.
21.09: usta çağırıp bağımsız hat çektirdim binada bana bırakılan nota bağlı uçlardan. Ancak internet hala gelmedi.Aynı gün tekrar aradım “biz size ücretsiz bir defaya mahsus ekip göndereceğiz dediler. Oysa ben o gün kendi çağırdığım ustaya 80 Tl para verdim. Neyse
21.09: tekrar aradım bakıyoruz dediler .peki sistemden ayrılmak istiyorum dedim. vazgeçme bedelinin 150 Tl olduğunu söylediler.
22.09: Konu bildirildi aciliyetiniz not edildi dediler
25.09: aradım, vazgeçme bedelinin 358 tl olduğu söylendi. Daha sonra:
26.09:Talebinizi yönlendirdik dediler
2.10:Ekranlarımızda sorun var sizinle ilgili bilgileri göremiyoruz, sizi arayacağız dediler. aramadılar
2.10:Ben tekrar aradım konu için ekip görevlendirildi dediler
4.10: Önce uzman çağırdım, yeni modem aldım ve ölçümler yaptırdım. Apartman içinde sorun olmadığını anladım ve tekrar aradım. Ekranlarımızda sorun var yarın arayın dediler.
Vodafone net sitesinden şikayet ettim (25.09 tarihinde 1-757365112545 referans nolu şikayet ). Şikayetimi en az yedi kez tekrarladım.Cevap gelmedi
Şimdi şu mağduriyetleri yaşamaktayım
1. Parasını ödediğim hizmeti 12 eylül tarihinden beridir alamıyorum
2. 2. Bunun için çağrı merkezinizi tam 13 kez aradım
3. Bu aramalarda yaklaşık 90 dakika boyunca konuştum, derdimi anlatmaya çalıştım
4. 80 Tl para verdim ve hattımı tekrar çektirdim
5. Ayrılma bedelinden habersiz çağrı merkeziniz kafamı karıştırdı
6. Her şeyden öte mutsuz oldum.
Bu firmayla çalıştığım için çok pişmanım. Herkese duyurulur.

Okunma : 217Vodafone Net yetkilisiyseniz cevap vermek için buraya tıklayınız.

Sizler için çalıştığımız şikayet sitesi firmalar hakkında olan şikayetleri birarada bulabileceğiniz bir sitedir. Sitemizde Türkiyede olan birçok firmanın şikayetleri vardır en çok şikayet alan firmalar ise yurtiçi kargo şikayet, avea şikayet, vodafone şikayet gibi firmalar baş göstermektedir. Bir ürün veya kanpanyadan yaralanmak için sitemizdeki şikayetleri inceleyip daha sonra karar kılmanız için kurulan şikayet siteleri, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sitemiz hergün güncellenmektedir. Sitemizde otel şikayetleri de bulunmaktadır. Yaz tatili yapıcaksanız mutlaka otel şikayet merkezi olarak sitemizi incelemenizi oteller hakkında şikayetleri incelemenizi tavsiye ederiz. Kurumsal olan birçok firmaların şikayetleri sitemizde barındırılmaktadır. Şikayetler hiçbirşekilde sitemizden silinmeyecektir öyle kalacaktır. Sizinde firmalar veya oteller hakkında şikayetler varsa hemen sitemizden 2 dakikada üye olup şikayet yazabilirsiniz. Şikayet sitesinde ayrıyetten önerilerinizide yazabilirsiniz. Şikayetler yazarken yazım hatalarına dikkat etmeniz vede şahıs ismi vermemeye özen gösteriniz. Firma hakkında şikayet arıyorsanız üst arama butonuna şikayet olan firma adını yazmanız yeterlidir. şikayet merkezi sitesi bimer şikayet kutusu tarzı siteler gibi şikayet ve öneriler için kurulmuştur. online şikayet hattı arıyorsanız doğru yerdesiniz hemen şikayet yazabilirsiniz. Daha önce şikayet kutusu adında olan sitemizin ismini şikayet merkezi olarak değiştirdik. Şikayet bank gibi sitelerin benzeridir.