Hakkımızda
Sikayetmerkezi.com ve çevresi için internet aracılığıyla hizmet veren yerel bir şikayet sitesidir. İlçe halkının menfaatleri doğrultusunda çalışan şikayet merkezi bölgede ticaret ile uğraşan firmaların iletişim bilgilerini içerir. Şikayet Merkezi eleştiriye ve gelişime açıktır.


Şikayet Merkezi Kimleri Kapsar?


Şikayet Merkezi adından da anlaşıldığı gibi yerel bir şikayet sitesidir. Ayrıca Şikayet Merkezi halkı için geliştirilen birçok hizmette sitemizde bulunmaktadır.


Sikayetmerkezi.com Amacı Nedir ?


Çeşitli firmalar oteller gibi firmalar hakkında şikayetlerinizi iletebileceğiniz bir merkezdir. Şikayet Merkezi`nin temel amacı müşteriler ve satıcılar arasında köprü görevi görmektir. Müşteri açısından bakıldığında istediği dilek ve şikayetleri, Firmalar açısından bakıldığında ise müşterileri ile bir iletişim kanalı daha açma amacı taşır. Google arama motorunda ve diğer arama motorlarında(Yandex, Bing, Yahoo vb.) Şikayet Merkezi ile ilgili şikayetleri çıkarır ve internet kullanıcılarına sunar. Örnek vermek gerekirse; şikayet merkezi içerisinde paket sipariş yapan bir firma arayan kullanıcı arama motorlarına “... otel şikayeti” gibi aramalar gerçekleştirdiğinde kullanıcıya şikayetlerinizi ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Sizler için çalıştığımız şikayet sitesi firmalar hakkında olan şikayetleri birarada bulabileceğiniz bir sitedir. Sitemizde Türkiyede olan birçok firmanın şikayetleri vardır en çok şikayet alan firmalar ise yurtiçi kargo şikayet, avea şikayet, vodafone şikayet gibi firmalar baş göstermektedir. Bir ürün veya kanpanyadan yaralanmak için sitemizdeki şikayetleri inceleyip daha sonra karar kılmanız için kurulan şikayet siteleri, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sitemiz hergün güncellenmektedir. Sitemizde otel şikayetleri de bulunmaktadır. Yaz tatili yapıcaksanız mutlaka otel şikayet merkezi olarak sitemizi incelemenizi oteller hakkında şikayetleri incelemenizi tavsiye ederiz. Kurumsal olan birçok firmaların şikayetleri sitemizde barındırılmaktadır. Şikayetler hiçbirşekilde sitemizden silinmeyecektir öyle kalacaktır. Sizinde firmalar veya oteller hakkında şikayetler varsa hemen sitemizden 2 dakikada üye olup şikayet yazabilirsiniz. Şikayet sitesinde ayrıyetten önerilerinizide yazabilirsiniz. Şikayetler yazarken yazım hatalarına dikkat etmeniz vede şahıs ismi vermemeye özen gösteriniz. Firma hakkında şikayet arıyorsanız üst arama butonuna şikayet olan firma adını yazmanız yeterlidir. şikayet merkezi sitesi bimer şikayet kutusu tarzı siteler gibi şikayet ve öneriler için kurulmuştur. online şikayet hattı arıyorsanız doğru yerdesiniz hemen şikayet yazabilirsiniz. Daha önce şikayet kutusu adında olan sitemizin ismini şikayet merkezi olarak değiştirdik. Şikayet bank gibi sitelerin benzeridir.